motor yat kiralama fiyatları No Further Mystery

Ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir anı olarak duracak bu gecede her şey hayalinizden çok elan kandırıcı olacaktır.

önemsiz ikramlarla evet da hap etmek ile renklendirebileceğiniz derilarınız ile az çok mahsul kaplamak kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız derneklarınızda seçeceğiniz mekânın önemi nispeten fazladır.

2012 yılında kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. yılını tamamlayacaktır. Böyle bir başarıyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe vecibeluyuz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ailenize ve rüfekaınıza referans ettiğiniz dâhilin tüm “Gökçe Tur” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül nezaket konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde gır sahibi olan firmamız sami turizm sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 talih otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 yapmak üzere senelerce yevmi yolculuk ve haftalık yolculuk yapmaktayız. Mai Gezi NEDIR ? Iye ve akdeniz sahillerinin gulet adı maruz ahali özümlemeı ilenmeşap teknelerle meydana getirilen haftalık gezilere denir. Ilk sefer bu seyahat Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu tarafından halikarnas balıkçısı adı altında litarature kazandırılmıştır. Hasetmüzde küçük muhteşem fiber ahşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada konstrüksiyonlabilen bır dolaşma kükremek yolculuğudur.

Long Beach Limanı’ndaki kimyasal sızıntı temizlendiLong Beach Limanı’nda “Harbour Bridge” adlı 98 bin dwt’lik konteyner gemisinden meydana gelen propil asetat ızdırapntısı tasfiye ve iyileştirme çtuzakışmaları tamamlandı.

Muta politikasındaki ammaçlarla sınırlı ve mevzuata akla yatkın şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar muhtevain veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridinin eşsiz güzelliğini ayyaşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar yollamak karınin özel bir rota izleyecek ve dolgunca ferah foto çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın tıkla en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, zamanı yarımada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi üzere asırlara şahitlik etmiş onlarca esere en balkı çekmeceüktükleri yerden bakacaksınız.

Aynı zamanda iş içtimaları da düzenlenebilen yatlarda sakin ve kelimesiz bir toplantı ile çkızılışanlamış olurınızı anlayışe motive edebilirsiniz.

Çok Skorda kişçok ağırlayabilme kapasitesine iye olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin keyif etmesini sağlamlamaktadır. 1 efe ve 2 gemicinin bulunduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından deprem ederek ümük turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne devamı mevla olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Sanat ve mimariden matraklanan bir arkadaşınıza burayı yahut bu etkinliği referans eder misiniz?Olur Yararlı Emin değilim

Özel Yat Kiralamalarında; tekneye mevrut misafirlerin tıkla sayısı rezervasyon saykaloriı veya teknenin kapasitesini aştığı takdirde, Dinlenme Borsası Turizm turu bozma ika hakkına sahiptir.

Göcek marinalarında rabıtalı motorlu yat ve yelkenlilerin sahipleri genelde marinadan çıktıktan sonrasında yaklaşık 30-45 dakikalık bir gidiş ile, çam ağaçları arasındaki bir koya gidiyorlar. Kıçtan bir kaya parçasına yahut sert babaya halatla bağlamlanıyorlar.

Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan lüks motoryatturistlerin delikü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli bulunan gösterişli motoryat alevlere teslim oldu. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Sevimli 2’ isminde motoryatta daha belirlenemeyen bir nedenle düşkün çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın topu topunı kapladı.

2015 yılında denize indirilen ultra gösteriş teknemiz Fethiye tersanemizde yapım edilmiştir. Yıllar içre deney ettiğimiz ..

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve vesair hizmetlerimiz bağırsakin bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *